FAQ

 
 

Чи до всіх автомобілів підходить автономний опалювач?

Практично будь-який автомобіль можна обладнати автономним опалювачем.

 

Скільки часу потрібно, щоб автономний опалювач прогрів двигун і салон?

Це залежить від температури ззовні та розмірів авто. Зазвичай 20-30 хвилин опалення достатньо для того, щоб забезпечити тепло та комфорт всередині авто.

 

Як запустити автономний опалювач?

Керування автономним опалювачем здійснюється або дистанційно, за допомогою спеціального пульта (Telestart T91 і Telestart T100 HTM), або по телефону (Thermo Call), або з цифрового таймера, встановленого в автомобілі. Протестуйте наші інноваційні елементи керування!

 

Чи правда, що використання автономного опалювача підвищує безпеку?

Статистика свідчить, що взимку більшість ДТП виникає в перші 15 хв поїздки. Причиною цього є нечітка видимість та уповільнення реакції водія при низьких температурах. Автономний опалювач прогріває салон, лобове скло очищується – все це допомагає вирішити основні проблеми і підвищує безпеку руху в автомобілі.

 

Автономний опалювач споживає багато пального?

Один із основних напрямів удосконалення автономних опалювачів Webasto - зниження споживання ними пального. Для роботи опалювача при повному навантаженні потрібно 0,6л на годину роботи. Але, як відомо, прогрітий двигун розходує менше пального, тому пальне, що використав автономний опалювач, як мінімум компенсується.

 

Автономний опалювач працює на будь-якому пальному?

Можна використовувати тільки пальне, вказане на фабричній табличці опалювача (бензин - для бензинових опалювачів, дизель - для дизельних).

 

Що таке функція автономної вентиляції? В чому її переваги?

В спекотну пору року автономний опалювач від Webasto корисний функцією автономної вентиляції. В цьому режимі за допомогою будь-якої стандартної системи дистанційного керування чи, якщо автономний опалювач керується за допомогою таймера - спеціальним додатковим перемикачем, можна включити вентилятор штатного опалювача автомобіля без запуску двигуна. Вентилятор подає свіже повітря в салон, видуваючи нагріте і «застояне» повітря.

 

Автономний опалювач працює на пальному, але споживає також і електроенергію. Як це впливає на електрообладнання автомобіля?

Енергія в автономному опалювачі Thermo Top використовується тільки для роботи насосів, нагнітача повітря, системи управління, а також для підпалу пального. Сам же обігрів проходить за рахунок енергії згорання пального. Намагайтеся організувати графік використання опалювача так, щоб після його роботи двигун пропрацював як мінімум стільки ж, скільки автономний опалювач.

 

Чи впливає обладнання автомобіля опалювачем на його клас по вихлопу (Євро 2, 3 і т. ін.)?

Ні, але відомо, що прогрітий двигун зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу.

 

Чи можливо в разі продажу автомобіля переставити автономний опалювач на нову машину?

Звичайно! Але це не завжди виправдано з економічної точки зору. З однієї сторони наявність установленого опалювача підвищує «кінцеву вартість» автомобіля (не лише тому що його вартість сумується з вартістю автомобіля, а й тому, що відсутність холодного пуску суттєво економить ресурс автомобіля), з іншої – часто для «переставлення» автономного опалювача на новий автомобіль потрібні додаткові компоненти, які може виявитись вигідніше купить разом з новим установочним комплектом.

 

Чи потрібне технічне обслуговування автономного опалювача?

Ні, але ми рекомендуємо на початку кожного опалювального сезону проводити діагностику автономного опалювача в сервісному центрі Webasto. Також для нормальної роботи опалювача необхідно раз в квартал включати його на 15-30 хв при холодному двигуні і мінімальній потужності вентилятора.

 

Чи є якийсь граничний рівень температури, наприклад двигуна, коли автономний опалювач вимикається?

Так! При досягненні максимальної температури (+72C) автономний опалювач переходить в економний режим, а при подальшому підвищенні температури – в режим очікування.

 

Що таке догрівач?

Сучасні дизельні двигуни є настільки ефективними, що не виділяють додаткового тепла для системи обігріву авто. Таким чином дизельні авто зазвичай обладнуються догрівачами для того, щоб досягти комфортної температури в салоні.

 

Чи правда, що догрівач можна переобладнати в повноцінний автономний опалювач? Як це зробити?

За допомогою спеціального комплекту Ви можете перетворити догрівач у повноцінний передпусковий опалювач. Таке рішення коштує набагато менше, ніж новий опалювач

 

В моєму автомобілі вже є кондиціонер. Чи можу я установити також і автономний опалювач?

В більшості випадків установка автономного опалювача на автомобіль, обладнаний кондиціонером, не має ніяких перешкод. В залежності від системи кондиціонування/клімат-контролю, встановленої на Вашому авто, компанія Webasto розробляє спеціальні інструкції по установці і використанню. Детальну інформацію Ви можете дізнатись, звернувшись в наш офіс.